Lot 58
20 000 - 30 000 €
Résultat: 31 000 €

Property of a lady. Pierre Sterle. Années 1955 Bague dôme ornée d'un important diamant brillanté en chaton à griffes. Monture à croisillons en fils d'or gris 18 karats torsadés soulignée de diamants brillantés. Signée et numérotée. TDD : 53 Poids du diamant : 7,47 carats Pierre Sterle. Omstreeks 1955. Koepelring met een grote als briljant geslepen diamant in chaton. Zetting van ineengestrengelde draden van grijs goud van 18-karaat, bezet met als briljant geslepen diamanten. Gesigneerd en genummerd. Vingeromtrek: 53. Gewicht van de diamant: 7,47 karaat.
Mes ordres d'achat
PARIS
Pierre Bergé & Associés
92, avenue d'Iéna
75116 PARIS
T. +33 (0)1 49 49 90 00
F. +33 (0)1 49 49 90 01

BRUXELLES
Pierre Bergé & Associés
Avenue du Général de Gaulle 47
1050 Bruxelles
T. +32 (0)2 504 80 30
F. +32 (0)2 513 21 65