Property of a lady. Pierre Sterle. Années... - Lot 58 - Pierre Bergé & Associés

Lot 58
Estimation :
20000 - 30000 EUR
Résultat : 31 000EUR
Property of a lady. Pierre Sterle. Années 1955 Bague dôme ornée d'un important diamant brillanté en chaton à griffes. Monture à croisillons en fils d'or gris 18 karats torsadés soulignée de diamants brillantés. Signée et numérotée. TDD : 53 Poids du diamant : 7,47 carats Pierre Sterle. Omstreeks 1955. Koepelring met een grote als briljant geslepen diamant in chaton. Zetting van ineengestrengelde draden van grijs goud van 18-karaat, bezet met als briljant geslepen diamanten. Gesigneerd en genummerd. Vingeromtrek: 53. Gewicht van de diamant: 7,47 karaat.
Mes ordres d'achat