Schmidt-Felling (1835-1920)

Lot 789
Estimation :
1200 - 1600 EUR
Résultat : 3 000EUR
Schmidt-Felling (1835-1920)
Statuette de jeune femme au rateau en ivoire et bronze à patine dorée, socle en marbre noir. Signé. Beeldje van een jonge vrouw met hark in ivoor en brons met goud patina, zwartmarmeren sokkel. Gesigneerd. H_27 cm
Mes ordres d'achat