Dominique Alonzo (?-?)

Lot 794
Estimation :
600 - 800 EUR
Résultat : 1 300EUR
Dominique Alonzo (?-?)
Statuette de frileuse à la guitare en ivoire et bronze à deux patines, socle en marbre. Signé. Beeldje van een kouwelijke jonge vrouw met gitaar in ivoor en brons met dubbele patina, marmeren sokkel. Gesigneerd. H_20 cm
Mes ordres d'achat