Ary Bitter (1883-1973)

Lot 810
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Résultat : 3 800EUR
Ary Bitter (1883-1973)
Jeune femme au lévrier Bronze à patine verte. Signé. Fonte LNJI Paris. Jonge vrouw met hazewind Brons met groene patina. Gesigneerd. Bronsgieter LNJI Paris. H_67 cm
Mes ordres d'achat