Joseph D'Aste

Lot 812
Estimation :
500 - 700 EUR
Résultat : 500EUR
Joseph D'Aste
Fillette aux fleurs de champs. Bronze d'époque à deux patines. Signé. Meisje met veldbloemen. Oude geut met dubbele patina. Gesigneerd. H_37 cm
Mes ordres d'achat