Paire de chandeliers de forme balustre à... - Lot 829 - Pierre Bergé & Associés

Lot 829
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Résultat : 3 000EUR
Paire de chandeliers de forme balustre à côtes torses espacées. Argent (rembourré de plâtre). Travail d'un orfèvre montois marquant de la lettre P couronné, (17)82 et 83. XVIIIe siècle. Accident à un fût. Paar balustervormige kandelaars met gespreide s-vormige ribben. Zilver (verzwaard met plaaster). Vervaardigd door een Bergense zilversmid merkend met de gekroonde P (17)82 en 83. H_27 cm
Mes ordres d'achat