Huilier présentant une anse centrale et deux... - Lot 837 - Pierre Bergé & Associés

Lot 837
Estimation :
500 - 700 EUR
Résultat : 500EUR
Huilier présentant une anse centrale et deux corbeilles ajourées à trois montants. Argent à décor de postes, guirlandes et vasques. Travail d'un orfèvre marquant d'un chien courant, Bruxelles (17)79. Les deux carafons en verre du XIXe siècle. Olie-en-azijnhouder met in het middengesplaatst handvat en twee opengewerkte mandjes met drie stijlen. Zilver versierd met golvenband, slingers en siervazen. Vervaardigd door een Brussels zilversmid die merkte met een lopende hond, (17)79. Twee glazen stopflesjes uit de 19de eeuw. Poids / Gewicht_395 g.
Mes ordres d'achat