Eugène BOUDIN (1824-1898)

Lot 1
Estimation :
25000 - 35000 EUR
Eugène BOUDIN (1824-1898)
De la Collection Pierre Lévy Uit de collectie Pierre Lévy Bord de la Touque Huile sur papier marouflé sur toile. Olie op papier, op doek Monogrammée EB en bas vers la droite. Gemonogrammeerd EB onderaan naar rechts H_15 cm L_37,5 cm Provenance : collection Albert Sarrault, Paris Herkomst : collectie Albert Sarrault, Parijs
Mes ordres d'achat