Karl Plattner (1919-1986)

Lot 9
Estimation :
6000 - 8000 EUR
Résultat : 16 000EUR
Karl Plattner (1919-1986)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Quatre visages, 1955-1956 Huile sur toile. Olie op doek Signée et datée 55-56 en bas à gauche. Getekend en gedateerd 55-56 onderaan links (Réentoîlée / Terug op doek gespannen) H_26,5 cm L_60 cm
Mes ordres d'achat