Albert Marquet (1875-1947)

Lot 15
Estimation :
25000 - 35000 EUR
Résultat : 38 000EUR
Albert Marquet (1875-1947)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Bateaux sur rivière Huile sur panneau d'isorel. Olie op paneel Signée en bas à droite. Gesigneerd onderaan rechts Un certificat de la Fondation Wildenstein sera remis à l'acquéreur. Een certificaat van de Stichting Wildenstein zal aan de nieuwe eigenaar overhandigd worden H_33 cm L_41 cm
Mes ordres d'achat