Massimo Campigli (1895-1971)

Lot 19
Estimation :
60000 - 80000 EUR
Résultat : 75 000EUR
Massimo Campigli (1895-1971)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Les trois enfants, 1949 Huile sur toile. Olie op doek Signée Campigli et datée 49 en bas à droite. Getekend Campigli en gedateerd 49 onderaan rechts H_65,5 cm L_92 cm
Mes ordres d'achat