Pablo Picasso (1881-1973)

Lot 33
Estimation :
50000 - 80000 EUR
Résultat : 128 000EUR
Pablo Picasso (1881-1973)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Projet de couverture du livre : Picasso par Jaime Sabartés et Wilhelm, 1955 Feutre noir sur papier. Zwarte stift op papier Signature au centre. Handtekening in het midden Dédicacé Pour Carl Flinker, signé daté 20.6.55 et situé Cannes. Opdracht Voor Carl Finker, gesigneerd en gedateerd 20.6.55 en gesitueerd in Cannes H_56 cm L_30 cm Provenance / Herkomst : Galerie Karl Flinker, Paris.. Un certificat d'authenticité de Maya Picasso sera remis à l'acquéreur. Bij aankoop wordt een echtheidsverklaring van Maya Picasso afgeleverd
Mes ordres d'achat