Jean Degottex (1918-1988)

Lot 47
Estimation :
30000 - 50000 EUR
Résultat : 30 000EUR
Jean Degottex (1918-1988)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Les alliances V, 1960 Encre de Chine sur toile. Signé et daté au dos 1960. Oostindische inkt op doek. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde 1960. Provenance / Herkomst : Collection / Verzameling Alla & Bénédict Goldschmidt, Bruxelles / Brussel Bibliographie / Bibliografie : Degottex, Jean Frémon, Galerie de France, ed. du Regard, 1986, Paris reproduit p.279 H_162 cm L_114 cm
Mes ordres d'achat