Kenneth Noland (né en 1924)

Lot 79
Estimation :
100000 - 150000 EUR
Résultat : 110 000EUR
Kenneth Noland (né en 1924)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Intramarginal, 1973 Huile sur toile. Signée et datée au dos 1973. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde 1973. Provenance / Herkomst : André Simoens Gallery, Knokke Waddington Galleries, London H_234 cm L_256 cm
Mes ordres d'achat