Maarten Van Severen (1956-2004)

Lot 79
Estimation :
25000 - 35000 EUR
Résultat : 22 000EUR
Premier exemplaire Rare table ? MVS T88A ? à plateau rectangulaire en aluminium. 1998. Signée et numérotée T ALU 001. Premier exemplaire de ce modèle fabriqué par le designer lui même et vendu en circuit commercial. Met rechthoekig blad in massief aluminium, gemaakt door de designer zelf. 1988. Gesigneerd en genummerd T ALU 001, de allereerste tafel die verkocht werd in een commercieel circuit. Bibl. : Maarten Van Severen et Rolf Fehlbaum, Maarten Van Severen, Oostkamp, 2004, p. 232.
Mes ordres d'achat