Léon Spilliaert (1881-1946)

Lot 17
Estimation :
30000 - 40000 EUR
Résultat : 85 000EUR
Léon Spilliaert (1881-1946)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Chien dans la neige,1913 Gouache et pastel sur carton. Signée et datée en bas à droite 1913 et au dos. Gouache en pastel op karton. Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts 1913 en op de achterzijde. L'oeuvre sera inventoriée dans le catalogue raisonné de Léon Spilliaert en préparation. Het werk wordt opgenomen in de beredeneerde catalogus Léon Spilliaert in voorbereiding. Exposition / Tentoonstelling : «S. Bussy, J. Gaspar, A. Hazledine, A. Ramah, L. Spilliaert, J. Wiggin», 18 avril - 3 mai 1914, Galerie Georges Giroux, Bruxelles/Brussel, cat. n° 56. Provenance / Herkomst : Galerie Georges Giroux, Bruxelles / Brussel Collection /Verzameling Robert Goldschmidt, Bruxelles /Brussel Collection/Verzameling Alla et Bénédict Goldschmidt, Bruxelles/Brussel H_70 cm L_89 cm
Mes ordres d'achat