Olivier DEBRE (1920-1999)

Lot 49
Estimation :
10000 - 15000 EUR
Olivier DEBRE (1920-1999)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Blanche, Royan 1982 Huile sur toile. Olie op doek Signée, datée, dédicacée et titrée au dos. Getekend, gedateerd, opdracht en titel op de achterzijde H_100 cm L_100 cm
Mes ordres d'achat