Vassyl Khmeluk (1903-1986)

Lot 201
Estimation :
800 - 1000 EUR
Résultat : 1 350EUR
Vassyl Khmeluk (1903-1986)
Le merle, 1954 Huile sur carton. Signée et datée 54 en bas à droite. Olie op karton gesigneerd en gedateerd 54 onderaan rechts. H_27 cm L_40 cm Provenance / Herkomst : acquis directement auprès de l'artiste par l'ascendant de l'actuel propriétaire Rechtstreeks bij de kunstenaar aangekocht door de voorouders ven de huidige eigenaar.
Mes ordres d'achat