Paul Maes (1905-1968)

Lot 224
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Résultat : 900EUR
Paul Maes (1905-1968)
Nu orange, 1948-50 Oranjekleurig naakt, 1948-50 Huile sur panneau signée en bas à gauche Olie op paneel, links onderaan gesigneerd. H_80 cm L_120 cm Collection Louis Bogaerts Exposition / Tentoonstelling : Casino de Knokke-Le-Zoute, 1980.
Mes ordres d'achat