Bijoux, orfèvrerie & objets de vitrine

mercredi 05 décembre 2018 14:00
Salle 2 - Drouot-Richelieu, 9, rue Drouot 75009 Paris
See the HD catalog
Download the PDF
Auction room
Printable results
SEARCH
Item 1 à 50 on 211
Result : 1 560 EUR
Lot6
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Result 1 560 EUR
Result : 3 120 EUR
Lot7
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Result 3 120 EUR
Result : 3 380 EUR
DOUBLE LORGNETTE ARTICULEE EN OR 18K
Ciselée...
Result : 1 040 EUR
Lot18
Estimation :
800 - 1000 EUR
Result 1 040 EUR
Result : 3 770 EUR
Lot24
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Result 3 770 EUR
Result : 1 040 EUR
Result : 1 820 EUR
Result : 494 EUR
Result : 1 560 EUR
Item 1 à 50 on 211