AKEN, A. van.

Lot 3
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 152EUR
AKEN, A. van.
Beginselen der Perspectief in beknopte methodiek. s'Gravenshage, frères van Cleef, 1891. In-8 (197 x 137 mm) de 80 pp.; broché, couverture imprimée. Édition originale de ce manuel de perspective destiné à l'enseignement. Provenance: bibliothèque publique à Amsterdam (cachet humide). Usures et manques à la couverture. [On joint 8 ouvrages de la même provenance, usures, cachets:] - BES, K. Hoofbeginselen der Perspectief, vooral ten diesnte van hen, die voor de hoofdakte studeeren. Groningen, P. Noorhoff, 1890. In-8; demi-toile. - DRIEBERGEN, J. Vragen en Opgaven over de Perspectief. Boldsward, de Jong, 1893. In-8; demi-toile. - DUPUIS, F. & A. Handleiding tot het tekenen naar de natuur, naar de Aanleiding der Leerwijze. Amsterdam, Binger, 1863. In-4; demi-toile. - MAANDAG, W. Perspectivisch schetsen van machinedeelen. Amsterdam, van Mantgem & de Does, 1915. In-8; toile d'éditeur. - PHILIPS JACOBS, Caspar. Hand-Leiding in de Speigel-Perspectief. Amsterdam, S.J. Baalde, 1775. In-8, 18 planches; broché (brisé). - VERSLUYS, J. Handleiding bij het eerste Teekenonderwijs. 2e druk. Amsterdam, Versluys, 1889. In-8; broché (manques). - ZWIER, W. & JANSMA. T. Inleiding tot de studie van Doorsneden, Projecties en perspectivische Verschijnselen vorall ten gebruike van Kweek- en Normaalscholen. Tiels, d. Mijs, 1900. In-8; demi-toile. - CONZ, G. Die wichtigsten Gesetze der Perspektive in ihrer Anwendung auf das Zeichnen nach der Natur. Stuttgart, Wittwer, 1895. In-8; demi-toile. Lot of nine 18th to early 20th century perspective schoolbooks (ex-library copies).