ÉCOLE ANGLO-CHINOISE DU XIXe SIÈCLE

Lot 3
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Chinese scenes Pair of gouache watercolours. Stains. H_27,5 cm W_36,5 cm ; H_27 cm W_36 cm