Alexandre Blanchet (1882-1961)

Lot 32
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Nature morte, 1957 Huile sur toile. Signée A. Blanchet et datée 57 en bas à droite. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts. H_50 cm L_61 cm Provenance / Herkomst : collection privée.