Edouard Goerg (1893-1969)

Lot 92
Estimation :
10000 - 15000 EUR
Edouard Goerg (1893-1969)
Nus aux pivoines, 1961 Huile sur toile. Signée E. Goerg en bas à droite. Datée 61 et titrée au dos. Olie op doek Getekend E. Goerg onderaan rechts Gedateerd 61 en getiteld op de achterzijde H_73 cm L_92 cm Provenance / Herkomst : collection particulière, Paris.