Maurice Wyckaert (1923-1996)

Lot 43
Estimation :
10000 - 15000 EUR
Result : 10 000EUR
Maurice Wyckaert (1923-1996)
Derrière le miroir Huile sur toile. Signée en bas à droite et datée au dos 1967. Olie op doek. Gesigneerd onderaan rechts en gedateerd op de achterzijde 1967. H_100 cm L_120 cm Provenance /Herkomst : Galerie van de Loo, München, inv. n° K 1230