Miodr ag Djur ic Dado (né en 1933)

Lot 131
Estimation :
8000 - 10000 EUR
Bombina, Bombina, 1984 Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos. Olie op doek Getekend, gedateerd en getiteld op de achterzijde H_195 cm L_114 cm