Lin Tianmao (née en 1961) & Wang Gongxin (né en 1960)

Lot 156
Estimation :
7000 - 9000 EUR
Here or There ?, 2002 Photographie Signée, datée 2002 et numérotée /10 au dos H_115 cm L_140 cm Fotografie Getekend, gedateerd 2002 en genummerd /10 op de achterzijde Wang Gongxin et Lin Tianmiao ont conçu conjointement "Here ? or There ? " et la présentèrent pour le première fois à la Biennale de Shanghai en 2002, alors que le thème principal était la création urbaine (ville et architecture). Lors de la Biennale de Shanghai, le public remarqua l'extraordinaire qualité de l'oeuvre, sa beauté et sa force conceptuelle, qui en firent une pièce maîtresse de la manifestation. Wan Gongxin en Lin Tianmiao bedachten samen " Here ? or There?" en zij stelden het werk voor de eerste keer voor op de Biennale van Shanghai in 2002, terwijl het hoofdthema toen handelde over urbanisme (stadsontwikkeling en architectuur). Tijdens de Biennale van Shanghai was het publiek meteen in de ban van de uitzonderlijke kwaliteit van dit werk (de schoonheid en de kracht van het concept), het werd meteen ook de belangrijkste trekpleister van dit evenement.