Bram Bogart (né en 1921)

Lot 45
Estimation :
5000 - 7000 EUR
Result : 5 000EUR
Bram Bogart (né en 1921)
Tweegeel Composition de matière. Signée et datée (19)67 au dos. Materieschilderij. Gesigneerd en gedateerd (19)67 op de achterzijde. H_50 cm L_63 cm