Finn Pedersen (né en 1944) Thumbelina, 1985... - Lot 47 - Pierre Bergé & Associés

Lot 47
Estimation :
4000 - 6000 EUR
Finn Pedersen (né en 1944) Thumbelina, 1985 Suite de cinq lithographies en couleurs signées, datées et numerotées 120/250. Dans un folio avec le texte imprimé. Suite van kleurenlithografieën. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 120/250. In een map met gedrukte tekst. H_76 cm L_56 cm