Léon ZACK (1892-1980)

Lot 35
Estimation :
4000 - 5000 EUR
Léon ZACK (1892-1980)
Composition, 1972 Acrylique sur toile. Signée Léon Zack et datée 72 en haut à droite. Acryl op doek Getekend Leon Zack en gedateerd 72 bovenaan rechts H_73 cm L_92 cm