Jean Charles Blais (né en 1956)

Lot 129
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Africain en Afrique, 1983 Craie grasse sur papier. Signée et datée au revers. Vet krijt op papier. Getekend en gedateerd op de achterzijde H_40 cm L_29,5 cm Provenance / Herkomst : Galerie Yvon Lambert, Paris. Collection particulière, Paris. Privé-collectie, Parijs