Raoul Hausmann (1886-1971)

Lot 17
Estimation :
2500 - 3500 EUR
Raoul Hausmann (1886-1971)
Dada, 1963 Gouache sur papier. Signée et datée. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd H_62 cm L_47 cm