William Barbosa (né en 1955)

Lot 150
Estimation :
1800 - 2400 EUR
William Barbosa (né en 1955)
Sans titre, 2005 Aluminium peint signé et daté à l'intérieur de la sculpture. Pièce unique. Aluminium, beschilderd, getekend en gedateerd binnenin de sculptuur. Enig exemplaar H_39 cm L_11 cm P_28 cm Né à Ocana en Colombie en 1955, autodidacte de formation, il part en 1975 au Venezuela où il vit actuellement. Il réalise très tôt des expositions personnelles à Caracas mais également à Miami à la galerie Mez Fine art en 1995. Geboren in Ocana in Colombia in 1955, autodidact. Hij vertrekt in 1975 naar Venezuela waar hij nog steeds woont. Hij houdt al zeer vroeg eigen tentoonstellingen in Caracas maar ook in Miami en in de galerij Mez Fine Art in 1995.