François I. Kovacs (1915-2005)

Lot 21
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Torsion Marbre gris. Signé et daté 1976 sur le socle triangulaire. Grijs marmer. Gesigneerd en gedateerd 1976 op de driezijdige sokkel in marmer. H. 40 cm On y joint : Rhomboïde Bronze. Socle en marbre blanc (égrenures au socle). Brons. Witmarmeren sokkel (schilfers aan de sokkel). H_37 cm