Bequerel

Lot 343
Estimation :
1500 - 1800 EUR
Bequerel
L'Aigle aux ailes déployées en bronze à patine brune mordorée. Fonte Colin, signé sur la base et portant cachet du fondeur. De arend met gespreide vleugels. Goudbruin gepatineerd brons. Gegoten door Colin, gesigneerd en met stempel van de gieter op de voet. H_50 cm