François I. Kovacs (1915-2005)

Lot 24
Estimation :
500 - 1000 EUR
Composition modulaire MDF peint noir, signé, daté 1993 et numéroté 23. Zwart geschilderd MDP, gemonogrammeerd, gedateerd 1993 en genummerd 23. H_30 cm On y joint : Composition modulaire MDF peint blanc, monogrammé, daté 1993 et numéroté 22. Wit geschilderd MDP, gemonogrammeerd, gedateerd 1993 en genummerd 22. H_30 cm