Jean Rustin

Lot 57
Estimation :
600 - 800 EUR
Result : 3 000EUR
Jean Rustin
Composition abstraite, 1963 Huile sur toile Datée et signée en bas à droite Contresignée au dos Olie op doek. Gedateerd en gesigneerd overaan rechts Gesigneerd op de achterzijde H_55 cm L_38 cm