Ghislaine Devos

Lot 72
Estimation :
500 - 700 EUR
Result : 800EUR
Ghislaine Devos
(Ecole belge/Belgische School) Tchekhov en Familie Huile sur toile. Signé en bas à droite et datée au dos 1984. Olie op doek. Gesigneerd onderaan rechts en gedateerd op de achterzijde 1984. H_120 cm L_140 cm