Willem Van Hecke (1893-1976)

Lot 95
Estimation :
400 - 500 EUR
Willem Van Hecke (1893-1976)
Marine Huile sur papier. Signé et daté en haut à droite 1948. Olie op papier. Gesigneerd en gedateerd rechts boven 1948. H_17 cm L_27 cm