AK. Brusilovsky

Lot 13
Estimation :
50 - 80 EUR
Result : 30EUR
AK. Brusilovsky
Rochers Encre sur papier, signée et datée 1975, en bas à droite Inkt op papier, gesigneerd en gedateerd 1975 onderaan rechts H_17 cm L_19,5 cm (à vue)