DELFT

Lot 69
Estimation :
700 - 900 EUR
DELFT
Vase de forme cornet à décor en camaïeu bleu de rochers percés fleuris. XVIIIe siècle (éclats restaurés sur le col) Stelbeker in blauw versierd met een opengewerkte en bebloemde rots. 18de eeuw (herstelde scherven aan de hals) H_34 cm