DELFT

Lot 74
Estimation :
120 - 150 EUR
DELFT
Assiette à décor en camaïeu bleu de haie fleurie. XVIIIe siècle Bord versierd in blauw met een bloeiende haag. 18de eeuw Diam_23 cm