Paris Base de pendule de style rocaille à... - Lot 82 - Pierre Bergé & Associés

Lot 82
Estimation :
400 - 600 EUR
Paris Base de pendule de style rocaille à décor polychrome de bouquets de fleurs et tiges fleuries or sur fond vert. Epoque Louis Philippe Parijs Sokkel van een pendule in rocaillestijl met goudkleurige bloementuilen en bloemstengels op groene grond. Louis-Philippetijdperk H_21 cm