Paris ou Bruxelles Service à thé et café... - Lot 84 - Pierre Bergé & Associés

Lot 84
Estimation :
500 - 600 EUR
Result : 600EUR
Paris ou Bruxelles Service à thé et café à décor de filets or comprenant une grande cafetière couverte, un sucrier couvert, une théière couverte, une jatte, dix tasses à piédouche et leurs soucoupes. XIXe siècle (petits accidents) Parijs of Brussel Thee- en koffieservies versierd met gouden biesjes bestaande uit een grote gedekte koffiekan, suikerpot, theepot, bowl, tien kopjes op kleine voet met de schoteltjes. 19de eeuw (lichte beschadigingen)