Deux paires d'aiguières en bronze patiné,... - Lot 143 - Pierre Bergé & Associés

Lot 143
Estimation :
15000 - 20000 EUR
Result : 15 000EUR
Deux paires d'aiguières en bronze patiné, ciselé et doré, les anses décorées de griffons ailés,et la panse d'une frise de chevaux marins. Epoque Empire Twee paar schenkkannen in gepatineerd, geciseleerd en verguld brons. Versierd met met gevleugelde griffioenen op de handvaten en een reeks zeepaarden op de buik. Une paire d'aiguières de modèle identique faisait partie de la collection Ledoux-Lebard vendue le 20 juin 2006 à Paris sous le n°140. Een paar schenkkannen met identieke vorm maakte deel uit van de verzameling Ledoux-Lebard in de veiling te Parijs op 20 juni onder nr. 140 H_38 cm