Paire de consoles de forme demi-lune en bois... - Lot 154 - Pierre Bergé & Associés

Lot 154
Estimation :
10000 - 15000 EUR
Result : 15 000EUR
Paire de consoles de forme demi-lune en bois relaqué crème et or mouluré et sculpté de grecques, piastres, perle et rais de coeur. Elle repose sur des pieds fuselés à cannelures torses agrémentés d'asperges. Travail néoclassique, fin XVIIIe - début XIXe siècle. Dessus de marbre gris veiné. Paar halvemaanvormige consoles in opnieuw roomkleurig geschilderd met goud gehoogd, geprofileerd en gesneden hout met Griekse lijst, parels, blad- en schubmotief. Conisch poten met schroefvormige groeven en aspergemotieven. Neoklassieke stijl, einde 18de - begin 19de eeuw Grijs geaderd marmeren blad. H_75 cm L_81 cm l_42,5 cm