Suite de douze chaises à dossier cabriolet... - Lot 158 - Pierre Bergé & Associés

Lot 158
Estimation :
15000 - 20000 EUR
Result : 16 000EUR
Suite de douze chaises à dossier cabriolet en bois relaqué crème mouluré et sculpté de fleurettes. La ceinture sinueuse. Elles reposent sur des pieds cambrés. Milieu du XVIIIe siècle (restaurations) Reeks van twaalf stoelen met gebogen rugkap in roomkleurig herschilderd geprofileerd en gesneden hout met bloempjes ; golvende middenregel en gebogen poten. Midden 18de eeuw (hersteld) H_90 cm L_47 cm l_42 cm