Suzani Tissu de forme rectangulaire en lin... - Lot 227 - Pierre Bergé & Associés

Lot 227
Estimation :
400 - 500 EUR
Result : 350EUR
Suzani Tissu de forme rectangulaire en lin fin et brodé à décor polychrome de rosaces. XIXe siècle, Inde Rechthoekig stuk fijn geweven lijnwaad versierd met geborduurde veelkleurige rozetten. 19de eeuw, Indië H_149 cm L_106 cm