DUCHESNE DE SAINT-LEGER, THÉOTINE Farrago... - Lot 51 - Pierre Bergé & Associés

Lot 51
Estimation :
300 - 400 EUR
DUCHESNE DE SAINT-LEGER, THÉOTINE Farrago poematum ex optimis quibusque, et antiquioribus, et aetatis nostrae poetis selecta, per Leodegarium Quercu. Tomus Secundus ; Parissis, apud Aegidium Gorbinum, 1560 ; fort in-16 veau brun, petit filet doré en encadrement, dos à cinq nerfs, tranches dorées ciselées (Reliure de l'époque) [4], 416. Manque un feuillet en fin, reliure usagée.