Property of a lady. Mellerio. Années 1950... - Lot 120 - Pierre Bergé & Associés

Lot 120
Estimation :
8000 - 12000 EUR
Result : 10 500EUR
Property of a lady. Mellerio. Années 1950 Grand clip en forme d'églantine, les pétales et le pistil sont pavés de diamants brillantés, la tige est sertie de diamants baguette. Monture en platine et or gris 18 karats. Travail français. Signé et numéroté. Diamètre : 4,7 cm. Poids total des diamants : 11 à 13 carats environ. Grote clip, met zetting van platina en 18-karaats grijs goud, in de vorm van een egelantierbloem. De blaadjes en de stamper zijn bezet met als briljant geslepen diamanten, de stamper is bezet met rechthoekig geslepen diamanten. Frans fabrikaat. Gesigneerd en genummerd. Diameter: 4,7 cm. Totaal gewicht van de diamanten: ongeveer 11 tot 13 karaat.